آجیل سازمانی و راهنمای خرید آن

اقلام داخل بسته‌ های آجیل سازمانی

عید نوروز یکی از عیدهای باستانی ایرانی است که هر ساله در کشور ما آن را جشن می گیرند و گرامی می دارند. بسیاری از اداره‌های دولتی به مناسبت عید نوروز هر سال برای کارمندان خود آجیل هدیه می دهند. این کار گویای آن است که مدیر آن اداره چقدر به کارکنان خود اهمیت می دهد و از آنان قدردانی می کند. از طرفی به علت گرانی و بالا بودن هزینه خرید آجیل از بازار تعداد زیادی از کارمندان که دارای درآمد متوسطی هستند. قادر به خرید آجیل نمی باشند. بنابراین آجیل سازمانی به دلجویی از زحمات آن ها و خوشحال کردنشان بسیار موثر است.

اگر مایل هستید تا با روش بسته‌بندی آجیل های اداره‌جات آشنا شوید ادامه مقاله زیر را دنبال کنید.

فهرست مطالب

  • راهنمایی برای خرید آجیل سازمانی
  • اقلام داخل بسته‌ های آجیل سازمانی

راهنمایی برای خرید آجیل سازمانی

همانطور که در مطالب بالا گفتیم عید نوروز از با ارزش ترین جشن های ملی ایران به شمار می رود. دید و بازدید در این ایام در میان خانواده ها رایج و از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به فرهنگ و آداب عید دیدنی و مهمانی، خرید شیرینی، آجیل و میوه از جمله اساسی ترین اقلام خوراکی برای پذیرایی از مهمان ها است. از آنجا که آجیل حاوی مغزهای مقوی دارای انواع ویتامین و مواد مغذی دیگر است، در سفره عید نیز جایگاه مهم به خود را از نظر خوشمزگی و لوکس بودن دارد.

آجیل کادویی دستچین مربع

آجیل با بسته‌بندی خوب و مرغوبیت جنس مغزها، می تواند بر روی احساس ارزشمندی کارکنان اداره تاثیر شگرفی بگذارد. زیرا این نشان می دهد که وجود کارمندان برای آن اداره چقدر با ارزش و مفید است.

بیشتر بخوانید
فواید بی نظیر میوه سنجد برای سلامتی بدن
راهنمایی برای خرید آجیل سازمانی
همانطور که در مطالب بالا گفتیم عید نوروز از با ارزش ترین جشن های ملی ایران به شمار می رود.

 

آجیل حاوی بسته‌بندی لوکس

اگر می خواهید برای کسی هدیه ای بدهید بهتر است علاوه بر محتویات داخل آن، به رویه اش نیز توجه کنید. بسته‌بندی آجیل کادویی مانند مرغوبیت مغزها نیز مفید بوده و نشان دهنده سلیقه و احترام است. اگر بهترین آجیل‌ها را آماده و به کارکنان در نایلون یا پاکت کاغذی داده شود کار بیهوده ای انجام شده و خوب نیست. بنابراین بسته‌بندی درست رضایت بیشتری را به همراه دارد.

آجیل دستچین اشک

بسته‌بندی به صرفه آجیل سازمانی

مدیرانی که بودجه کمی را برای هدیه آجیل در نظر گرفته‌اند بهتر است از بسته‌بندی های به صرفه اقتصادی استفاده کنند. این بسته‌ها علاوه ظاهر شکیل و جذاب در عین سادگی از نظر هزینه نیز به صرفه تر است. بنابراین بودجه تخصیص یافته به صورت بهتری تقسیم شده و به همه کارکنان هدیه داده می شود. همچنین آجیل های دارای بسته‌بندی خوب، نشان دهنده تمیزی و دور بودن از هر گونه آلودگی ها می باشد.

بسته‌بندی به صرفه آجیل سازمانی
مدیرانی که بودجه کمی را برای هدیه آجیل در نظر گرفته‌اند بهتر است از بسته‌بندی های به صرفه اقتصادی استفاده کنند.

آجیل تزئینی 

از جمله پک های آجیل خوشمزه و لوکس، آجیل‌های تزئینی است. که با میوه های خشک مانند: کشمش، توت خشک، انجیر خشک، زردآلوی خشک درست می شوند. استفاده از میوه های خشک نه تنها آن را زیبا کرده بلکه اهمیت و ارزش غذایی آن بالا می رود.

اقلام داخل بسته‌ های آجیل سازمانی

از مهم ترین عضو خانواده آجیل که خودنمایی کرده و طرفداران زیادی دارد پسته است. پسته دارای فواید بسیاری برای بدن بوده و می تواند از بروز برخی بیماری‌ها پیشگیری نماید. پسته ها انواع مختلفی دارند که هر کدام دارای مشخصات و طعم منحصر به فردی است. معروف ترین پسته برای ایران و نوع اکبری و احمد آقایی است.

آجیل هندی

پسته هایی که برای آجیل کارکنان در نظر گرفته می شود از نوع شور و اکبری باشد بهترین انتخاب پسته است. فندق شور و بدون پوسته، بادام درختی بدون پوسته، بادام هندی زعفرانی و تخمه ژاپنی شور از جمله اقلام مهم بسته‌های آجیل سازمانی به شمار می رود.

توجه داشته باشید که افرادی دارای دیابت حتما در زمینه مصرف آجیل با پزشک خود مشورت نمایند. همچنین کسانی که دارای فشار خون هستند نباید آجیل شور مصرف نمایند. 

اقلام داخل بسته‌ های آجیل سازمانی
از مهم ترین عضو خانواده آجیل که خودنمایی کرده و طرفداران زیادی دارد پسته است.

سخن پایانی

همانطور که گفتیم بسته‌بندی آجیل و نوع جنس و مرغوبیت مغزها. از جمله عوامل مهمی است که بهتر است رعایت شود. اگر درصدد هدیه دادن هستید. هدیه را به گونه ای تهیه کنید که در ذهن مخاطب و کارکنان به یادگار بماند. حتما که نباید بسته‌بندی ها را خیلی گران انتخاب کنید. بسته‌های به صرفه تری نیز وجود دارد که برای بودجه کم سازمان سازگاری دارد.

بیشتر بخوانید
آجیل برای چاقی صورت - چگونه با آجیل صورت خود را چاق کنیم؟

سعی کنید اقلام انتخابی آجیل را با پوست و دارای گرد و غبار هدیه ندهید. زیرا از محبوبیت شما نزد کارکنان کم می کند. آجیل سازمانی با اقلام مرغوب و تمیز با بسته‌بندی درست و ساده در عین حال شیک و زیبا. بهترین هدیه عید نوروز را برای کارمندان رقم میزند.

zahrarezayi
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *